• Sweetslider1
  • Sweetslider2
  • Sweetslider3
  • Sweetslider4
  • Sweetslider5

VÁNOČNÍ CUKROVÍ. OBJEDNEJTE SI LETOŠNÍ KOLEKCI CUKROVÍ JIŽ DNES.

OBJEDNEJTE JEDEN Z NAŠICH NOVÝCH DORTŮ. Rozšířili jsme nabídku.

MENU CHCI OBJEDNAT CELÝ DORT

 

Sweet Secret of raw je první raw food cukrárna v České republice. Přinášíme vám přes sto druhů čerstvých dortů, sušenek, ovocných plátků, cereálií, sýrů a dalších raw pochutin. Vše je připravováno z čerstvých, čistě rostlinných surovin a s maximální šetrností a péčí. Naše výrobky neobsahují lepek, laktózu ani cukr – slazené jsou pouze sirupem z agáve nebo medem. Přejeme vám tedy „Zdravé mlsání celý den“

O cukrárně

Sweet Secret of raw přichází na svět po roce provozu raw food restaurace Secret of raw v Praze na Žižkově. Zúročili jsme tak poznatky a zkušenosti získané během toho času a vytvořili další pobočku zaměřenou na převážně sladké dobroty, ale i další delikatesy.

Číst dál...

O Raw Food

Raw food neboli vitariánství nebo také syrojedení je forma zdravého stravování, která má pozitivní dopad jak na vaše tělo, tak na vaší duši. Raw food znamená, že jídlo, kterým se živíme, nebylo uvařeno ani nijak tepelně upraveno nad 42 ˚C. Živiny a enzymy, které jsou vystavené teplotě nad 42 ˚C odumírají a jsou pro tělo pouze mrtvou potravou a tudíž zátěží.

Číst dál...